Oklejanie lamp folią PPF – Ursus

W naszej firmie przeprowadzamy oklejanie lamp folią PPF. Ursus to jedna z wielu dzielnic, z których pochodzą nasi klienci – realizujemy zlecenia dla mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości. Stawiamy na jakościowe folie PPF, które pozwalają na skuteczne zabezpieczenie pojazdu przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami. Produkty tego typu umożliwiają:

  • łatwiejsze zachowanie samochodu w czystości – do powierzchni folii PPF zabrudzenia przyklejają się w znacznie mniejszym stopniu. Ma to znaczenie np. podczas jazdy z dużą prędkością, kiedy to na samochodzie pojawiają się owady,
  • zachowanie odpowiedniej skuteczności oświetlania drogi – porysowane reflektory rozmywają i tłumią światło, przez co nie są w stanie odpowiednio oświetlać przestrzeni przed pojazdem. Specjalna folia pozwala na zapobieganie rysom i odpryskom,
  • ograniczenie kosztów napraw – dzięki folii nie trzeba wymieniać obudowy reflektorów,
  • zachowanie właściwej wartości samochodu – pojazd oklejony folią PPF może zachować dużą wartość nawet po wielu latach użytkowania. Prezentuje się on bowiem znacznie lepiej i nie wymaga od nabywcy wymiany reflektorów.

Wykonujemy oklejanie lamp folią PPF w Bemowie i Ursusie z wykorzystaniem jakościowego tworzywa. Może ono zachować swoje właściwości przez nawet kilka lat. To świetny wybór dla kierowców, którzy każdego dnia pokonują długie trasy lub parkują na świeżym powietrzu. Dzięki folii PPF można zachować nienaganny wygląd samochodu na bardzo długi czas.

Zapraszamy do kontaktu – wyliczymy cenę usługi i zaproponujemy termin jej wykonania.