Oklejanie lamp folią PPF – Bemowo

W zakres naszych usług wchodzi oklejanie lamp folią PPF w Bemowie i innych dzielnicach Warszawy. Stosujemy specjalne tworzywo, które pozwala na stworzenie warstwy zabezpieczającej samochód przed uszkodzeniami mechanicznymi. Folia PPF stosowana w naszej firmie chroni reflektory pojazdu przed:

  • rysami i odpryskami – np. powodowanymi przez kamienie,
  • promieniowaniem UV,
  • substancjami kwasowymi,
  • solą drogową,
  • zabrudzeniami powodowanymi przez owady i osady z drzew,
  • ptasimi odchodami.

Na folii PPF zabrudzenia osadzają się w znacznie mniejszym stopniu. Tworzywo to jest również zdolne do samodzielnej regeneracji pod wpływem działania wysokiej temperatury. Dzięki temu drobne, powierzchowne zarysowania z czasem znikają z folii.

Porysowane reflektory samochodowe oświetlają drogę ze znacznie niższą skutecznością, niż ma to miejsce w przypadku nowych lamp. Z czasem porysowane obudowy plastikowe przestają bowiem przepuszczać światło generowane przez żarówki. Zastosowanie specjalnej folii pozwala na uchronienie reflektorów przed uszkodzeniami mechanicznymi, a więc także zwiększenie ich żywotności.

Zabezpieczamy nie tylko lampy samochodowe, lecz także wykonujemy oklejanie folią PPF całych pojazdów. Tworzywo to z powodzeniem można bowiem zastosować na karoserii. Takie rozwiązanie jest chętnie wybierane przez osoby, którym zależy na zachowaniu odpowiedniego stanu technicznego i wartości auta przez długi czas.

Zachęcamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy, które części pojazdu zostaną oklejone naszą folią PPF, a następnie wyliczymy cenę usługi.