Detailing wnętrza

 

Detailing wnętrza to świetny sposób na utrzymanie wartości samochodu. Każdy pojazd wygląda lepiej i zużywa się wolniej, gdy jest odpowiednio pielęgnowany. Detailing to opieka nad utrzymaniem właściwego stanu samochodu doprowadzona do szczytu doskonałości.

Detailingowe czyszczenie wnętrza Twojego auta warto pozostawić specjalistom. Kompleksowe czyszczenie pozwoli przywrócić utracony blask wnętrzu samochodu. Czysta kabina pojazdu zwiększa nie tylko komfort jazdy, lecz także wizualny odbiór auta. Nasi specjaliści od detailingu potrafią kompletnie odmienić wnętrze samochodu.

Wśród naszych usług znajduje się:

 

  • dokładne czyszczenie,
  • pranie (czyszczenie tapicerki),
  • impregnacja tapicerki powłoką ochronną lub impregnatem,
  • kompleksowy pakiet zabezpieczający wnętrze.
  • Zadbamy o Twoją tapicerkę i zabezpieczenie elementów plastikowych na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto postawić na detailing wnętrza samochodu?

Detailing wnętrza samochodu ma za zadanie zachować plastikowe elementy i tapicerkę w odpowiednim stanie na wiele lat. Po dłuższym czasie użytkowania pojazdu może dojść do uszkodzenia tych części, a także ich trwałego zabrudzenia. Regularnie przeprowadzany detailing umożliwia zachowanie estetycznego wyglądu auta na lata, a co za tym idzie – jego sprzedaż w znacznie korzystniejszej cenie. To ważne również dla samego kierowcy – w czystym wnętrzu podróżuje się przyjemniej, zwłaszcza gdy samochód jest używany nie tylko przez Ciebie, lecz także Twoją rodzinę i znajomych.

Detailing wdrożony odpowiednio wcześnie, gdy samochód jest jeszcze w całkiem dobrym stanie, pozwala również na uniknięcie kosztownych napraw. Kiedy zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne są już bardzo rozległe, często jedynym sposobem na przywrócenie odpowiedniego wyglądu pojazdu jest wymiana zużytych części. Detailing zapobiega tej konieczności, zachowując estetykę wnętrza samochodu na lata. To świetne uzupełnienie wielu innych usług dostępnych w naszej ofercie, jak np. oklejanie folią PPF zewnętrznej części auta.

Zapraszamy do kontaktu – cenę detailingu wnętrza samochodu zawsze wyliczamy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę m.in. rodzaj tapicerki czy wielkość pojazdu.