Inne usługi

 

W naszej ofercie znajdziesz również inne usługi z zakresu pielęgnacji auta. Wykonujemy:

  • ozonowanie i odgrzybianie,
  • czyszczenie kloszy lamp,
  • detailing i renowację felg,
  • czyszczenie komory silnika,
  • czyszczenie i impregnacja dachów cabrio.

Usługi te często są realizowane w połączeniu z innymi czynnościami z naszej oferty. Są one niezbędne np. w trakcie gruntownego czyszczenia zewnętrznej części auta. Wykonujemy je przed położeniem powłoki ceramicznej czy specjalnej folii, która zabezpiecza karoserię przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Dlaczego warto postawić na nasze usługi?

Realizujemy nie tylko usługi, które pozwalają na poprawę wyglądu samochodu. Wykonujemy również czynności ważne dla bezpieczeństwa użytkowników pojazdu. Mowa tu m.in. o ozonowaniu i odgrzybianiu. Usługa ta jest realizowana przede wszystkim w przypadku starszych aut, w których panuje nieprzyjemny zapach i znajdują się szkodliwe mikroorganizmy niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Na taki krok warto postawić tuż po zakupie używanego samochodu,

Regularne czyszczenie trudno dostępnych przestrzeni, jak np. komora silnika, pozwala również na uchronienie samochodu przed rdzewieniem. Korozja wpływa bardzo negatywnie na cały pojazd, a po kilku lub kilkunastu latach wymaga pilnej wymiany zniszczonych elementów na nowe. Regularne mycie pojazdu umożliwia zachowanie metalowych części pojazdu w odpowiednim stanie na długi czas.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu. Dobierzemy pakiet usług, który sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego auta.