Oferujemy oklejanie folią PPF w Ursusie i innych dzielnicach stolicy. To specjalny materiał, który absorbuje energię podczas uderzenia, a więc pozwala na uchronienie lakieru przed odpryskami kamieni, rysami i wieloma innymi uszkodzeniami mechanicznymi. To świetny sposób na zachowanie nienagannego wyglądu karoserii na wiele lat.

Stosowana przez nas folia PPF jest odporna na wodę i brud. Dzięki temu pozwala na łatwiejsze zachowanie samochodu w czystości. Po oklejaniu folią PPF do karoserii nie przyklejają się owady czy osady roślinne, co ma znaczenie przede wszystkim w sytuacji, gdy parkujesz swoje auto na świeżym powietrzu lub poruszasz się po autostradach oraz drogach szybkiego ruchu.

Folia PPF:

  • ma zdolność do samodzielnej regeneracji – pod wpływem ciepła znikają z niej drobne rysy, zadrapania i inne
  • powierzchowne uszkodzenia mechaniczne,
  • pozwala zwiększyć wartość pojazdu – dzięki niej nawet po wielu latach użytkowania lakier wygląda jak nowy,
  • ułatwia czyszczenie samochodu – ewentualne zabrudzenia przyklejają się do karoserii znacznie słabiej,
  • nie zmienia koloru auta – to przeźroczysta powłoka, którą można położyć na lakier w dowolnej barwie.

Koszt oklejania folią PPF jest wyliczany indywidualnie. Zazwyczaj wynosi on kilka tysięcy złotych, w zależności od wielkości samochodu czy stopnia skomplikowania jego konstrukcji. Wykonujemy również oklejanie lamp folią PPF w Ursusie – usługa ta ma za zadanie uchronić je przed rysami, a więc zmniejszeniem skuteczności oświetlania drogi podczas jazdy.

Zapraszamy do kontaktu klientów z całej Warszawy!