Nasze usługi

Nasze usługi

Oferujemy szereg usług, które pozwalają zadbać o stan Twojego samochodu. Specjalizujemy się zarówno w czyszczeniu karoserii, wnętrza pojazdu oraz trudno dostępnych przestrzeni, jak i pokrywaniu aut specjalnymi powłokami ochronnymi. Stosujemy innowacyjne, jakościowe preparaty, które umożliwiają zachowanie odpowiedniego stanu technicznego i estetycznego wyglądu samochodu przez lata.

Nasze usługi są chętnie wybierane przez osoby, którym zależy na zachowaniu wysokiej wartości pojazdu nawet po wielu latach użytkowania. Regularnie wykonywanych detailing pozwala na sprzedaż używanego auta w atrakcyjnej cenie. Zapobiega szybkiemu rozwojowi korozji czy uszkodzeniom mechanicznym, których naprawa wiąże się z koniecznością wymiany kosztownych elementów.

ZAPYTAJ O TERMIN

Skontaktuj się z nami,
ustalimy termin oględzin.
+48 884 316 317

 

Powłoki ochronne

Powłoka ceramiczna służy do ochrony zewnętrznych elementów auta. Świetnie sprawdza się przy zabezpieczaniu lakieru, felg, elementów plastikowych, a nawet szyb, na których tworzy tzw. efekt niewidzialnej wycieraczki.

Zobacz więcej

 

NEW

Polerowanie
lakieru

Polerując lakier auta, pozbywamy się tysięcy mikrozarysowań, kolistych śladów po myjni automatycznej i przywrócić mu połysk. Czasem udaje się „zdjąć” także większe rysy, które na pierwszy rzut oka wydają się zarysowaniami do podkładu.

Zobacz więcej

 

Oklejanie folią PPF

Folie ochronne stanowią obecnie najbardziej skuteczne zabezpieczenie lakieru. Chronią one elementy karoserii przed powstawaniem zarysowań, odprysków od kamieni, a także przed drobnymi kolizjami.

Zobacz więcej

 

Detailing wnętrza

Detailingowe czyszczenie wnętrza Twojego auta warto pozostawić specjalistom. Usługa ta pozwoli przywrócić utracony blask samochodowi. Czyste wnętrze auta zwiększa nie tylko komfort jazdy, ale też wizualny odbiór pojazdu.

Zobacz więcej

Dlaczego warto postawić na nasze usługi?

Stawiamy na jakościowe preparaty i folie, które pozwalają na skuteczne pozbycie się zanieczyszczeń, a także drobnych rys z karoserii Twojego pojazdu. Dysponujemy również profesjonalnym sprzętem, który pozwala m.in. na zdezynfekowanie wnętrza – ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku samochodów używanych. Realizujemy kompleksowe usługi, których zadaniem jest zabezpieczenie auta przed czynnikami zewnętrznymi, a więc także zachować jego wysoką wartość.

Profesjonalna pielęgnacja samochodu wpływa również na komfort jego użytkowania. Zadbane, pachnące wnętrze jest przyjemniejsze w odbiorze, zwłaszcza podczas dłuższych podróży. Nakładane przez nas powłoki umożliwiają też znaczne opóźnienie momentu, w którym na karoserii pojawi się rdza. Takie rozwiązanie przekłada się bezpośrednio na koszty napraw w trakcie użytkowania samochodu.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi usługami!

Jakość to coś,
co zadowala, a nawet zachwyca klientów.


Umów wizytę w studio