Polerowanie lakieru samochodowego – Ursus

Polerowanie lakieru samochodowego to usługa, która ma na celu wyrównanie powierzchni karoserii. Najczęściej wykonuje się ją przed nałożeniem dodatkowych powłok ochronnych, w ramach przygotowania podłoża. Metody wykorzystywane w naszym salonie umożliwiają skuteczne pozbycie się zarówno drobnych, jak i nieco głębszych rys, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zarysowaniami do podkładu.

Polerowanie lakieru wymaga ogromnej precyzji i odpowiedniej wiedzy. Zbyt mocne szlifowanie powierzchni może bowiem doprowadzić do jej uszkodzenia. Szanujemy powierzchnię lakierniczą, dopasowując metodę pracy do jej aktualnego stanu i grubości. Po wykonaniu usług przez naszych specjalistów samochód może być poddawany polerowaniu jeszcze kilkukrotnie w kolejnych latach.

Bezpieczne polerowanie lakieru

Przed przystąpieniem do polerowania lakieru dokładnie sprawdzamy jego stan techniczny. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami, które pozwalają na precyzyjne zmierzenie grubości powłoki. Używamy też profesjonalnych lamp. Określamy stopień zniszczenia lakieru i wybieramy metodę pracy, która będzie najbezpieczniejsza dla danego pojazdu. Zdarza się, że niektóre uszkodzenia są zbyt głębokie, by możliwe było ich usunięcie z wykorzystaniem polerowania. Informujemy o tym właściciela auta i wspólnie planujemy dalsze działania.

Kiedy warto zdecydować się na korektę lakieru?

Korekta lakieru jest przeprowadzana przede wszystkim w celu usunięcia zarysowań. Wykonuje się ją m.in. przed położeniem powłoki ceramicznej na auto. Taki krok pozwala na wyrównanie podłoża. Sprawia, że wszelkie warstwy ochronne znacznie lepiej trzymają się pojazdu i skuteczniej zabezpieczają go przed działaniem czynników zewnętrznych.

Korektę lakieru przeprowadza się również przed sprzedażą auta. Dzięki niej samochód prezentuje się znacznie atrakcyjniej, co pozwala na jego sprzedaż w lepszej cenie. To także sposób na szybsze znalezienie potencjalnego nabywcy.

Przeprowadzamy polerowanie lakieru blisko Ursusa. Odwiedzają nas klienci z całej Warszawy i okolic, którzy są zainteresowani poprawą estetyki i stanu technicznego swojego samochodu. Polerowanie lakieru zwykle można wykonać kilkukrotnie, ale wszystko zależy od aktualnego stanu technicznego karoserii.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu realizacji usługi.